Сильна хмарність

7°C

Кропивницький

Вівторок, 21 січня 2020 12:52

Кропивницький легкоатлет переміг на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту у Львові

Особистим рекордом розпочав зимовий сезон бронзовий призер юнацької Олімпіади, срібний призер чемпіонату Європи Олег Дорощук!
18 січня у Львові пройшов 21 турнір зі стрибків у висоту "Меморіал Олексія Дем'янюка", який в цьому році мав статус міжнародного.

У змаганнях взяли участь три легкоатлета з м. Кропивницького - Олег Дорощук, Дмитро Яковенко та Антон Мокряк. Олег Дорощук вперше в своїй кар"єрі подолав вистоту 221 сантиметрів і отримав золото.

Дмитро Яковенко виборов бронзу з результатом 215 см, Антон Мокряк з результатом 210 см посів 7 місце.

Суперниками кропивничанина стали 15 спортсменів з України, Австрії і Туреччини.

Змагання проводяться в пам’ять про відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських Ігор 1980 року, володаря найкращого результату світу в сезоні 1981р.

Особливістю змагань є участь у них як юних спортсменів-початківців, так і відомих атлетів: учасників, призерів та переможців Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи. ʺВисокі спортивні результати, видовищність проведення, емоційність, що панують на арені, сприяють тому, щоб змагання стали улюбленими не лише серед лідерів національної збірної команди України, але й закордонних атлетівʺ, — зазначають організатори.

Минулого року на ʺХХ Меморіалі Олексія Дем'янюкаʺ перемогу з рекордом турніру (196 см) здобула одна з найуспішніших українських легкоатлеток, призерка Чемпіонату світу Юлія Левченко.