USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Перем. хмарність

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

П'ятниця, 17 травня 2019 20:07

Кропивничанин позиватиметься до суду на комунальників за те, що повернули йому чуже сміття

Історія із повернутим сміттям розпочалася ще на початку  тижня. 15червня, Андрія Главацького помітили комунальники, коли той викинув з машини пакет з будівельними відходами у спеціальний контейнер для сміття. Номер автівки комунальники запам’ятали, тож відразу з’ясували адресу проживання порушника.

За декілька годин, замість одного клунку із будівельним сміттям, комунальники висипали Андрію Главацькому під його житловий будинок цілу вантажівку побутових відходів.

 Може так дійде, що "свинячити" в місті в якому ми всі живемо - не потрібно! …”, – пояснює радикальні заходи стосовно порушників благоустрою начальник спецінспекції Андрій Максюта. – “Може, прибравши його своїми руками, порушник зрозуміє ціну праці двірника,  працівника комунального підприємства та прибиральника! У першого під воротами розвантажився автомобіль ЗІЛ зі сміттям”.

Чоловік обурений  поведінкою комунальників. «Мені довелося найняти вантажівку, яка обійшлася мені у  760 гривень, тепер маю самостійно загрузити цей  непотріб та відвезти його на сміттєзвалище»,- коментує ситуацію Андрій.

На комунальників ображений кропивничанин  планує  позиватися до суду.

Нещодавно  ТОВ “Екостайл” попереджало, що всі контейнери  підприємства призначені тільки для побутових відходів. Сучасні автомобілі обладнані спеціальними автоматичними маніпуляторами, що піднімають не більше 200 кг. Більша вага контейнерів призводить до поломки, дороговартісного ремонту, і як наслідок – можливих збоїв у подальших графіках вивезення сміття в місті. Вивезення великогабаритного сміття – окрема послуга ТОВ “Екостайл”, що здійснюється іншими автомобілями за окрему плату.

Переглянуто 837 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому