USD -

24.30 /

24.00

EUR -

26.90 /

26.40

Сильна хмарність

5°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Четвер, 11 липня 2019 19:13

Конструктивний діалог: кандидат у народні депутати України Іван Марковський зустрівся з мешканцями обласного центру

Вчора, 10 липня, кандидат у народні депутати від Аграрної партії України по мажоритарному виборчому округу (№99 м. Кропивницький) Іван Марковський зустрівся з мешканцями обласного центру аби дізнатися проблеми округу та сприяти у їх вирішенні.

Спочатку Іван Марковський завітав до Будинку культури, де мав змогу поспілкуватись із людьми, які мають особливості слуху. Поговорили на теми, що є болісними для всього українського народу на сьогоднішній день.

«Особисто для мене бесіда вийшла дуже приємною, задоволений тим, що в спілкуванні ми знайшли повне порозуміння та визначили проблеми, які потребують вирішення», -  зауважив кандидат у народні депутати.

Наступною була розмова з мешканцями території, що є прилеглою до вулиці Полтавської, це вже була друга зустріч в цьому районі.

Ще відбулась зустріч по вулиці Комарова та Добровольського. Мешканці переважно схвильовані рефомормою ЖКХ, за якої ліквідуються комунальні підприємства, а самим мешканцям пропонують створити управляючі компанії, не виконавши капітальні ремонти будинків.

«Загалом день виявився досить плідним. Ми зустрілись і поспілкувались зі значною кількістю мешканців міста Кропивницького, почули їхні скарги та пропозиції. Більшість питань, що піднімали мешканці, відображені у моїй передвиборчій програмі. Інші - будуть враховані і виконані у разі обрання мене депутатом», - зауважив Іван Марковський.

 

Переглянуто 142 разiв
Оцініть матеріал
(3 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому