USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Сонячно

16°C

Кропивницький

Сонячно

П'ятниця, 05 липня 2019 20:27

Іван Марковський: Україна і зокрема, наше місто, має глибокі рани з яких витікає "молода кров"!

Мене часто  питають: «Навіщо ви йдете в політику?». На це питання дійсно потрібно відповісти. Основна причина, по якій я йду у депутати, криється у політичному підґрунті Аграрної партії  України. Мені імпонує програмна мета Аграрної партії – завершення процесу децентралізації  та правильний розподіл коштів  до державного та місцевих бюджетів. Це допоможе нарешті розквітнути багатьом  містам України, в тому числі і Кропивницькому. Наразі міським і сільським бюджетам не вистачає бюджетних грошей, для того, щоб бути самодостатніми і стати на шлях розвитку. 

Відтак - основна моя мета та програмна ціль Аграрної партії у цьому питанні - розподіл бюджетних надходжень 70% до 30%. Лише, коли ця пропорція буде діяти, коли 70% того, що заробили ми з вами, жителі Кропивницького, залишиться у нас у місті, наше місто почне розвиватися. З'являться дороги, парки, сквери, красиві прибудинкові території, якісне опалення, чисті, відремонтовані під'їзди, ліфти у будинках, лікарні, заклади освіти, запрацює бізнес, виробництво. І головне, кожен з нас, жителів Кропивницького, зможе проконтролювати куди і в якій кількості були витрачені кошти і чи використані вони були ефективно. Це дуже важливий елемент і я про нього говорив вже багато разів.

Щоб Україна стала успішною країною, щоб ми всі жили в достатку, щоб кропивничани не емігрували до інших країн, нам потрібно прискорювати реформи і підвищувати їх якість. Треба нарешті визнати, молоді у Кропивницькому немає що робити, багато хто з молодих людей вважає своє рідне місто депресивним і при будь-якій нагоді їде на заробітки у великі міста або за кордон.  До прикладу, у Польщі для українців, віком до 26 років, починає працювати програма звільнення від оподаткування. То чому б справді молодому хлопцеві чи дівчині не поїхати працювати туди, де є робочі місця, достойна заробітна плата, посильні відсотки на кредитування житла, комфортні умови проживання і ще й відсутність податкового навантаження. Хіба ми, в рамках держави, чи міста Кропивницький не зможемо цього забезпечити? Хіба мати чи батько не хочуть бачити своїх дітей кожного дня, а воліють спілкуватись з ними по скайпу раз на тиждень?

Сьогодні в України немає інших механізмів утримання молоді, окрім патріотизму і соціальних якорів, у вигляді літніх батьків або романтичних відносин. А мають бути фінансові перспективи і можливість самореалізації.

Я, як людина у віці, це розумію, як ніхто інший з більш молодих політиків і кандидатів у Верховну раду з Кропивницького. Бо хто, як старші люди, дбає про молоде покоління, так само, як батьки переймаються проблемами дітей, дідусі та бабаусі - вихованням онуків.

Я дякую всім за довіру, разом ми зробимо багато добрих справ!

 

 

Переглянуто 1232 разiв
Оцініть матеріал
(8 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому