USD -

28.05 /

27.35

EUR -

30.90 /

30.00

Перем. хмарність

6°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Середа, 26 лютого 2020 22:03

Інфекційне відділення Кіровоградської обласної лікарні забезпечене тестами для виявлення коронавірусу.

Про це представникам засобів масової інформації повідомили головний лікар закладу Лариса Андреєва та завідувач інфекційним відділенням Олена Смірнова. Журналістам області продемонстрували алгоритм дій медичних працівників: від транспортування хворого з підозрою на коронавірус з будь-якого куточка області до створення усіх необхідних умов для його одужання.
Для обласної лікарні, що визначена госпітальною базою, виділено дві бригади екстреної медичної допомоги, які здійснюватимуть транспортування хворих з підозрою на коронавірус.
 
У спецавтомобілі є усе необхідне обладнання для порятунку пацієнта (дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень, кисневі балони), а також набір медпрепаратів і засоби для дезінфекції. Бригада має спеціальний захисний одяг, бахіли, респіратори, окуляри, рукавиці. На першому етапі "швидка" зобов’язана транспортувати хворого до спеціального приміщення – боксу інфекційного відділення, передати лікарям і пройти обсервацію. Спецавтомобіль мають дезінфікувати.
 
На другому етапі хворим надають допомогу вже лікарі-інфекціоністи безпосередньо у боксах відділення. Таких боксів у обласній лікарні 4. Окрім цього, можуть бути задіяні напівбокси для пацієнтів з легким перебігом хвороби та 2 реанімаційні зали для важких випадків. Усі бокси обладнані окремими системами вентиляції, спеціальними кондиціонерами із бактеріальними фільтрами, колекторами для дезінфекції стічних вод, механізмами постійної подачі кисню та іншою апаратурою. Інфекційне відділення є повністю автономним.Д ля лікарів є 200 комплектів спеціальних водонепроникних захисних костюмів та масок.
 
Головний лікар обласної лікарні Лариса Андреєва повідомила, що заклад забезпечений тестами для виявлення коронавірусу. Результат такого тесту отримують через 5-7 годин після аналізу.
Завідувач інфекційним відділенням закладу Олена Смірнова нагадала, як діяти хворому у разі підозри на коронавірус. Вона підкреслила, що при появі симптомів необхідно викликати лікаря до дому і обов’язково повідомити про контакти з особами, які могли переносити цей вірус. Далі потрібно дотримуватися усіх рекомендацій лікаря. Завідувач відділенням також порадила користуватися інформацією лише з перевірених офіційних джерел.
Переглянуто 468 разiв
Оцініть матеріал
(3 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому