USD -

27.20 /

26.80

EUR -

30.80 /

30.05

Перем. хмарність

26°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вівторок, 02 червня 2020 19:04

Двоповерховий будинок, 100% доплати до зарплати та ''підйомні'' пропонують двом сімейним лікарям, які погодяться працювати у селі Богданівка

Двоповерховий будинок, 100% доплати до зарплати та по 20 тисяч гривень допомоги пропонують двом сімейним лікарям, які погодяться працювати у селі Богданівка Знам'янського району. Без постійного лікаря село живе рік.

Йдеться на сайті Суспільному.

В Богданівській сільській амбулаторії є все необхідне обладнання для діагностики недуг та надання допомоги хворим, лабораторія для дослідження аналізу крові. Голова сільської ради Анатолій Ващук каже, у Богданівці живе понад чотири тисячі людей, тому потрібно два лікаря: ‘‘Професіонали шукають кращі місця для самореалізації, на мою думку, Богданівка і є тим самим місцем. Ми готові говорити про надання житла. Ми готові говорити про 100% надбавку до посадового окладу. І зустріти не просто з квітами та короваєм, а готові дати ‘‘підйомні’’ близько 20 тисяч гривень’’.

Для лікарів, які погодяться працювати в Богданівці, облаштовують двоповерховий будинок, розповів сільський голова: ‘‘Для двох лікарів ми підготували дві квартири в двоповерховому будинку. Кожна квартира займає поверх – 100 квадратних метрів’’.

На ремонт квартир сільська рада витратила 900 тисяч гривень. Ремонт у будинку планують закінчити раніше, ніж знайдуть лікарів.

Переглянуто 1073 разiв
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому