USD -

28.05 /

27.65

EUR -

34.25 /

33.65

Перем. хмарність

5°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Четвер, 24 грудня 2020 15:01

До Кропивницького прибув Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, 24 грудня, Вифлеємський вогонь миру прибув до Кропивницького. Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців в Україні з 1999 року поширюють пластуни — українські скаути.
 
Кропивницькому міському голові Андрію Райковичу його урочисто передали юні вихованці місцевого «Пласту». Очільник міста зауважив, що першим отримувати Вифлеємський вогонь миру – надзвичайно велика честь.
 
- Мені надзвичайно приємно тримати в руках Вифлеємський вогонь. Це дуже важлива і потрібна акція. Цей вогонь стоятиме в міській раді і надихатиме нас на добрі справи, створюватиме атмосферу дружби і позитиву, - відзначив Андрій Райкович.
 
Як розповіли пластуни, акція полягає в тому, щоб розповсюдити по всьому світу символічний вогонь, запалений на місці народженні Ісуса Христа. Традицію започаткували ще у 1986 році. Відтоді щороку австрійські скаути беруть Вогонь у Вифлеємі, перевозять його до Австрії і передають до сусідніх країн. Таким чином Вифлеємський вогонь поширюється світом, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглянуто 173 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини

Error: No articles to display

Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому