USD -

24.30 /

24.00

EUR -

26.90 /

26.40

Сильна хмарність

4°C

Кропивницький

Сильна хмарність

П'ятниця, 26 квітня 2019 17:01

Дні пам`яті трагедії на ЧАЕС в КЗ «Первозванівське НВО»

Сьогодні відзначають 33-річницю аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року о 1 год. 23 хв. на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС  стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

Цього дня в КЗ «Первозванівське НВО» було проведено ряд заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру, які були спрямовані на розширення знань щодо причин та наслідків Чорнобильської катастрофи та вшанування пам’яті учасників ліквідації аварії. У фойє закладу була оформлена тематична виставка «Пам`ятні дзвони Чорнобиля». 


Для здобувачів освіти підготовлено виховний захід «Чорнобиль- довгий слід трагедії» з переглядом та обговоренням відеоматеріалів про хід подій 26 квітня 1986 року. Вчителі історії Нагаєва О.В. та Білозеров В.Г. разом з учнями 8 класу створили стінну газету «Чорнобиль не має минулого часу».


Учні закладу також відвідали Первозванівський сільський будинок культури, долучилися до акції «Запали свічку пам`яті» та мали зустріч із учасницею ліквідації аварії на ЧАЕС- Неонілою Миколаївною Лебедченко.

Переглянуто 345 разiв
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому