USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Сонячно

20°C

Кропивницький

Сонячно

Середа, 03 липня 2019 19:16

“ЧОРНИЙ” ПЕРЕДВИБОРЧИЙ PR ПРОТИ СИЛЬНИХ ПОЛІТИЧНИХ ЛІДЕРІВ

Днями на околицях Кропивницького з’явилися білборди із провокативним політичним змістом. На них зловмисники розмістили політичну передвиборчу псевдорекламу  Аграрної партії.

Зранку ж представники «брудних» передвиборчих технологій звернулись із заявою до правоохоронних органів з метою притягнення посадових осіб Аграрної партії і власника рекламних конструкцій ТОВ "Бізнес Альфа Груп"  до адміністративної відповідальності за порушення вимог ЗУ "Про вибори народних депутатів" та ч. 2  ст.212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

-  Я вперше стикаюся з таким «чорним» передвиборчим  pr, - говорить директор ТОВ "Бізнес Альфа Груп" - власник рекламних конструкцій, на яких з’явилася політична реклама,  Роман Попов. - Це нонсенс, таких прецедентів за всю мою практику і за  довгу історію роботи нашої компанії у рекламному бізнесі ще не було. Я дійсно є кандидатом у депутати від Аграрної партії у загальнонаціональному виборчому окрузі, однак жодних договорів з Аграрною партією чи виборчими фондами партії на розміщення політичної реклами наша кампанія не підписувала, політичну рекламу Аграрної партії не розміщувала.

За словами голови обласної організації аграрної партії України - Сергія Таровика - це брудні політичні технології партій конкурентів та кандидатів мажоритарників, які несподівано для себе виявили потужну партію-конкурента в царині політичного життя України і не знають, як протидіяти сильному лідеру, а тому й застосовують всі можливі брудні політичні технології  90-х. Але зараз настали інші політичні часи! Тільки щоденна важка і результативна робота в інтересах громадян може дати кандидату чи партії справжній рейтинг! Ця подія - це показник того, що Аграрна партія сильний гравець на політичному рингу.

На жаль, це не єдина чорна технологія проти Аграрної партії у цій передвиборчій компанії. 19 червня в окрузі № 100 зареєстровали двійника Голови Аграрної партії України Юрія Крутька.  Згідно з даними ЦВК, самовисуванець народився 21 березня 1975 року в місті Чернігові. “Клонувати” кандидатів у народні депутати на виборах — політичний прийом, який разом із мажоритарною системою, залишився у спадок від старої влади. Такі «брудні» передвиборчі технології – є вже пережитками минулого і в сучасних умовах спрацьовують «лакмусовими папірцями», - виявляючи хіба що сильних лідерів на політичній арені.

Від так, за результатами незалежного голосування, проведеного проектом «Кіровоградщина - ОКРУГ 100», беззаперечним лідером анонімного голосування на 100 окрузі став саме Юрій Крутько, за нього віддали свої голоси майже 77% виборців. Про те, що рівень підтримки Аграрної партії на місцях за останні півроку виріс майже вдвічі заявляють й інші незалежні рейтингові оцінювання.

Наразі директор компанії-власника рекламних конструкцій Роман Попов звернувся до правоохоронних органів з метою встановлення невідомих осіб, які причетні до неправомірного розміщення політичної реклами на конструкціях компанії. Натомість юристи готують документи на оскарження дій інспектора Нацполіції, який склав протокол про адміністративне правопорушення.

 

Переглянуто 1123 разiв
Оцініть матеріал
(9 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому