USD -

28.66 /

28.25

EUR -

33.56 /

32.95

Хмарно

9°C

Кропивницький

Хмарно

Субота, 17 жовтня 2020 19:06

Буревій у Кропивницькому: правоохоронці охоронятимуть зруйновані будинки від мародерів

Начальник поліції області Роман Козьяков пообіцяв забезпечити необхідну кількість підлеглих для охорони порядку і щоб не було випадків мародерства. Про це інформаційному порталу ГРОМАДА повідомив очільник Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко.

Мікрорайони Старої Балашівки та Лелеківка найбільше постраждали від негоди. За словами місцевих жителів, які постраждали від негоди, буpевій виpував близько тpьох хвилин. За цей час вітеp позpивав дахи на будинках, повалив паpкани та деpева, пошкодив стіни у деяких пpиміщеннях та газові тpуби, обіpвав лінії електpопеpедач. В цих районах надзвичайники вже почали встановлювати намети і польову кухню з гарячим чаєм, аби підтримати тих, хто постраждав від буревію. Наразі газопостачання у постраждалих районах відсутнє, на місці працюють працівники газової служби. Місцева влада організувала людям тимчасове пpоживання в готелі "Туpист".

"Саме час перед виборами всім кандидатам і політичним силам показати, як вони хвилюються за кропивничан - і словом, і ділом! Мітли, граблі до рук і завтра на суботник! Я не кандидат, але очолити процес готовий", - написав на своїй сторінці у Facebook Андрвй Назаренко.

Міський голова Андрій Райкович пообіцяв фінансову допомогу постраждалим під час буревію.

У зв’язку з необхідністю ліквідації наслідків негоди рух транспортних засобів по вулиці Холодноярській тимчасово перекрито. Об’їзд можливий сусідніми вулицями.

 

 Переглянуто 1400 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому