USD -

25.10 /

25.45

EUR -

27.60 /

28.35

Чисто

14°C

Кропивницький

Чисто

Неділя, 21 квітня 2019 13:34

Андрій Табалов передав сертифікат на 25000 гривень для притулку "Щасливий пес" у Кропивницькому

Учора, 20 квітня, секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов побував у притулку для бездомних собак, яким опікується громадська організація «Щасливий пес» та передав  голові ГО Оксані Литвиновій сертифікат на 25 000 гривень для зведення паркану навколо міні-притулку.

Під час прямого ефіру на каналі UA: Кропивницький  до секретаря міської ради звернулися з проханням допомогти громадським активістам  огородити територію притулку. Тоді Андрій Табалов пообіцяв посприяти їм у вирішенні даного питання і закликав громадськість долучитись до корисної справи. На заклик одразу відгукнулись небайдужі громадяни і почали перераховувати кошти.

Він зауважив, що відсутність відповідних умов для утримання агресивних собак призводить до того, що містяни починають вдаватись до негуманних методів вирішення питання, а саме - отруєння тварин. Тому посадовець наголосив на тому, що чотирилапих безхатьків треба вилучати з території міста і розташовувати у спеціальних вольєрах.

Секретар міської ради закликав депутатів, меценатів та небайдужих містян, долучитися до корисної ініціативи, щоб зробити Кропивницький комфортнішим для всіх: і для людей, і для тварин.

Переглянуто 145 разiв
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому