USD -

28.60 /

28.20

EUR -

34.73 /

34.05

Перем. хмарність

-1°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Субота, 24 жовтня 2020 20:46

500 гривень до виборів: у Кропивницькому викрили мережу підкупу виборців

Кіровоградської обласної прокуратури викрито злочинну групу на підкупі виборців на користь кандидатів однієї з політичних сил з метою впливу на результати виборів  на території Кіровоградської області та у  м. Києві.

Викриття правопорушників відбулось сьогодні,  24 жовтня, в обласному центрі, у результаті спільної роботи обласної прокуратури, УСБУ в області та слідчих СУ Нацполіції в області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що групою осіб, з метою отримання переваги на виборах кандидатів на пости депутатів органів місцевого самоврядування від однієї з політичних сил, планували здійснити підкуп 65 виборців. Пропонувалось  виплатити виборцям неправомірної вигоди у загальному розмірі  32500 грн за реалізацію свого виборчого права за визначеного кандидата. Вартість кожного голосу становила 500 грн.

Під час передачі авансової частини неправомірної вигоди  одного із фігурантів затримано. Наразі двом особам повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборця) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

У справі тривають першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.

Переглянуто 456 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому