USD -

28.25 /

27.85

EUR -

33.45 /

32.85

Перем. хмарність

5°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Середа, 26 серпня 2020 20:32

16-типоверховий будинок у Кропивницькому не можуть добудувати 12 років

12 років тому на вулиці Можайського в Кропивницькому почали будувати 16-типоверховий будинок. Там мали з’явитися понад півсотні квартир і двоповерхова автостоянка – розповів Суспільному секретар робочої групи з виявлення недобудов Антон Кирилов. Більше 5 років роботи там не проводяться. Розірвати договір з орендарем земельної ділянки, на якій почали будівництво, не мають підстав. Повідомляє інформаційний портал ГРОМАДА з посиланням на сайт Суспільне.

Будівельні роботи розпочали у 2008 році, за три роки звели 16-поверхову споруду. Об’єкт будівництва належить організації “СТ-Сервіс”.

На паркані розміщений будівельний паспорт багатоповерхівки. Тут мало бути 56 квартир та двоповерхова стоянка для автомобілів.

Площа, виділена для розміщення будинку – майже три тисячі квадратних метрів – розповів Антон Кирилов. Дозвіл дійсний до кінця виконання будівельних робіт. Зараз будівництво не ведеться, об’єкт законсервований. Щодо введення даного будинку в експлуатацію, тут я нічого не можу сказати, зі слів їхніх представників, зараз відсутнє фінансування”.

Перевіряли об’єкт на початку року, порушень не виявили, каже начальник управління з питань надзвичайних ситуацій міськради Кропивницького Сергій Коваленко. "Об’єкт зараз “законсервований”. Законодавство не передбачає терміну закінчення будівництва”.

Говорить, що складається враження, що будинок нахиляється, але це – обман зорового ефекту. “Оскільки географічна частина міста має значний ухил в бік правого берега річки Інгул, тому візуально складається враження, що будинок має нахил”.

Договір оренди на цю ділянку для підприємства “СТ-Сервіс” дійсний до 2029 року.

Аби дізнатися чи планують багатоповерхівку добудовувати, з

Керівник підприємства-замовника робіт "СТ Сервіс" Микола Акімов на зв'язок з журналістами не вийшов.

 

Переглянуто 700 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому