USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Перем. хмарність

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Понеділок, 20 травня 2019 10:34

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАЯВИВ ПРО РОЗПУСК ВЕРХОВНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

На урочистому засіданні Верховної Ради України в понеділок, 20 травня, новообраний президент України Володимир Зеленський приніс присягу народу України.

Президент України Володимир Зеленський під час урочистого засідання Верховної Ради заявив про те, що його перше завдання – припинення вогню на сході України.

"Наше найперше завдання – це припинення вогню на Донбасі. Мене часто питали, на що ви готові заради припинення вогню. Дивне питання. А на що готові і ви, українці, заради життя близьких вам людей? Задля того, щоб наші герої більше не гинули, я готовий на все", - наголосив він. 

Слова Зеленського у парламенті зустріли гучними і тривалими оплесками.

"Я точно не боюся приймати складні рішення, я готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги, і якщо буде треба, я готовий без вагань втратити свою посаду, щоб тільки настав мир. Не втрачаючи наші території ніколи. Історія несправедлива, це правда. Не ми почали цю війну, не ми почали. Але нам цю війну закінчувати", - додав він. 

Президент України Володимир Зеленський під час своєї інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання. 

Переглянуто 209 разiв
Категорія: Новини
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому