USD -

28.25 /

27.85

EUR -

33.45 /

32.85

Сонячно

12°C

Кропивницький

Сонячно

Четвер, 29 листопада 2018 22:06

Захоплених у Чорному морі українських військових моряків вивозять до Москви.

Захоплених у Чорному морі і заарештованих в Сімферополі українських військових моряків вивозять з Криму в Москву.

Про це повідомив адвокат одного з них Джеміль Темішев.

За його даними, моряків вивозять до московського слідчого ізолятора "Лефортово". У сімферопольському СІЗО Темішев разом з колегами не змогли потрапити до своїх підзахисних.

Усього російська ФСБ захопила в полон 24 військовослужбовців. Скільки вже відправили за межі Криму, невідомо. Трьох поранених українських військових, які були в керченській лікарні сьогодні звідти вивезли. Про це повідомив спеціальний кореспондент "Новой газеты" Антон Наумлюк. Таку ж інформацію поширило і російське інформагентство ТАСС. Де вони зараз - невідомо, сказав Новинам на Першому постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

Серед 24-х моряків, яких взяли у полон російські військові, є два уродженця Кіровоградської області. Це капітан броньованого артилерійського катера «Бердянськ» Роман Мокряк, родом з села Карлівка Кропивницького району. 27 листопада його рішенням підконтрольного Росії Київського райсуду Сімферополя заарештували на два місяці. Також у полоні перебуває уродженець міста Новоукраїнка, член екіпажу катера «Бердянськ» Андрій Артеменко.

 

Переглянуто 788 разiв
Категорія: Новини
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому