USD -

23.85 /

23.50

EUR -

26.45 /

25.85

Хмарно

-1°C

Кропивницький

Хмарно

Вівторок, 02 липня 2019 19:55

Юрій Крутько: «Занадто небезпечно сьогодні довіряти державу людям без досвіду життя і управління»

Україна, одна з найрозвинутіших країн на теренах колишнього союзу, протягом 28 років своєї Незалежності втратила свій промисловий потенціал, потужну наукову базу та висококваліфікованих працівників. Вони в пошуках кращої долі залишили рідні домівки і розвивають економіку інших країн світу.

Обрання нового Президента, а відповідно і створення нових органів виконавчої влади, дає вогник надії на краще майбутнє. Але ця надія справдиться лише за умови обрання нового парламенту. Про це заявив кандидат у народні депутати від Аграрної партії України по мажоритарному виборчому округу (№ 99 або у м. Кропивницький) Іван Марковський.

Чому ви вирішили балотуватися від Аграрної  партії України?

Я щасливий від того, що можу зарахувати себе до людей, які готові брати на себе відповідальність за розвиток свого рідного міста. І свідчення тому – не слова, а власні справи. Все життя я прожив на Кіровоградщині, маю великий досвід керівної роботи, я виконував обов’язки міського голови і знаю, якими проблемами наразі живуть жителі аграрного краю, Кіровоградщини. Кропивницький – моє рідне місто. Я хочу зробити наш обласний центр одним з перспективних міст України. Сприятиме цим планам налагодження мережі потужної інфраструктури, як то – побудова сміттєпереробного заводу, відкриття місцевого аеропорту, проведення капітальних ремонтних робіт в житлових масивах за участі співвласників ОСББ. А ще кропивничани заслуговують на доступні лікарні і кваліфікованих медичних працівників, а наші діти заслуговують на те, щоб навчатися в сучасних класах, за сучасним обладнанням. Зважаючи на мій поважний вік, я не хочу безрезультатно просидіти у парламенті, я хочу позитивних змін в країні так само, як і всі українці. Я маю великий життєвий досвід і розумію, що конкретно треба робити, щоб ці зміни настали. Аграрна партія - найбільш сприятлива платформа для реалізації моїх сміливих політичних планів і амбіцій. Принципова позиція Аграрної партії: владу – громадам, кошти – громадам, землю – громадам. Я впевнений, тільки-но Аграрна партія прийде до парламенту депутати-аграрії нарешті завершать економічну складову процесу децентралізації. Це дасть фінансову можливість розквітнути нашому місту в тому числі.

Юрій Миколайович, як ви оцінюєте передвиборчу програму кандидата у народні депутати від Аграрної партії України Івана Марковського?

Занадто небезпечно сьогодні довіряти державу людям без досвіду  життя і управління. У Івана Марковського колосальний життєвий досвід. Я вважаю, що настав час, коли люди, що мають багатий життєвий потенціал, зможуть  реалізувати його в життя.

Багато ідей Івана Марковського вже стали в багатьох аспектах  фундаментом для формування політичної програми Аграрної партії.

До лав партії сьогодні  долучається все більше креативних і перспективних людей. Це ще один показник того, що наша партія – не черговий політичний проект, а справжня ідеологічна політсила з багатою історією і великим майбутнім.

 

Переглянуто 173 разiв
Категорія: Новини
Оцініть матеріал
(6 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому