USD -

28.60 /

28.20

EUR -

34.73 /

34.05

Перем. хмарність

-1°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Понеділок, 19 жовтня 2020 14:37

"Взлетіли до небес, я вас звідти дістану", - Райкович незадоволений роботою працівників ЖЕО

Сьогодні, 19 жовтня, під час щопонеділкової апаратної наради, очільник міста акцентував увагу керівників комунальних підприємств на важливості вчасно прибирати місто та посилити підготовку до опалювального сезону 2020 — 2021.
 
- ЖЕО, ні на день не припиняйте підготовку під“їздів і підвалів до зими. Третій ЖЕО, ви бачили, що у вас на Вокзальній 72 після зливи? Перший ЖЕО, по Нікітіна, 15 корпус 3 залиті підвали. Четвертий ЖЕО на Пацаєва 5 корус 2 - під'їзд після дощу як Венеція. Взлетіли до небес, я вас звідси дістану, - зробив зауваження міський голова. - Виконані ремонти дахів, після яких забиті зливні труби. Ви приймаєте роботу у будівельників?! Чи тільки на папері?!
 
Зауваження щодо неякісної роботи отримали також спеціалісти Кропивницького ВКГ, бо останнім часом місто і без злив стоїть у річках.
- Працюйте швидше, - наголосив Андрій Райкович. - А головне — вчасно виконуйте відновлювальні роботи. На вулицях ями від поривів одна на одній. “Теплоенергетик”, ваші пориви теж не краща картинка на дорогах. прокидайтесь і беріться за роботу! Ми не в літо йдемо. День - два і необхідно починати подавати тепло.
Переглянуто 1372 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(3 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому