USD -

28.05 /

27.65

EUR -

34.25 /

33.65

Перем. хмарність

5°C

Кропивницький

Перем. хмарність

П'ятниця, 14 грудня 2018 14:15

«Велике місто починається з маленького мікрорайону»: у Кропивницькому зняли відеофільм про Кущівку та її мешканців

Відеофільм про один із наймальовничіших куточків Кропивницького – мікрорайон Кущівку став доступним для перегляду сьогодні, 13 грудня. Ініціатором створення фільму став депутат міської ради від виборчого округу цього району Сергій Кріпак.

«Велике місто починається з маленького району», - ця теза лейтмотивом звучить впродовж всього фільму. Щоб жити в успішному і комфортному місті, необхідно навчитися бачити за малим велике, за особистим – громадське, за своїм будинком – вулицю, за нею мікрорайон і весь Кропивницький, переконаний Сергій Кріпак.

- Наше місто складається з багатьох історичних районів, кожен з яких має своє минуле. Люди в них щемливо оберігають давню культуру і біографію власної маленької батьківщини. Одним із таких районів міста якраз і є Кущівка, - поділився ідеєю народження відеофільму Сергій Кріпак. - Як правило, більш доступною для мешканців обласного центру і його гостей є загальна інформація про місто, більш відомою є історія його центральної частини, великих промислових підприємств. Саме тому і виникла ідея заповнити цю інформаційну прогалину - показати своєрідну спресовану в часі історію Кущівки з її працьовитими людьми, цікавим минулим і динамічним сьогоденням. Як депутат міської ради, який народився, виріс і навчався у цьому районі, впевнений, що мікрорайону, його мешканцям, які вміють і можуть об’єднатися для вирішення проблем своєї громади, необхідна максимальна підтримка з боку влади. Тож, якщо фільм допоможе популяризувати наш район і дасть поштовх для фінансування на окрузі нагальних соціально-культурних проектів, я буду вважати, що мета створення фільму досягнута.

Переглянуто 1506 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(3 Голосів)

Media

  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини

Error: No articles to display

Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому