USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Mostly Sunny

26°C

Кропивницький

Mostly Sunny

Понеділок, 20 травня 2019 12:50

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун не збирається подавати у відставку після інавгурації президента України

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун не збирається подавати у відставку після інавгурації президента України Володимира Зеленського.

Вона зазначила, що хоче і далі проводити необхідні реформи охорони здоров'я, повідомляє інформаційний потал ГРОМАДА, з посиланням на  "Українські новини".

За словами Супрун, після дострокових парламентських виборів, найімовірніше, буде сформований новий Кабінет міністрів, у якому вона готова продовжити роботу.

Нагадаємо, що 20 травня, в день інавгурації Зеленського, у відставку подали міністр оборони України Степан Полторак і глава СБУ Василь Грицак разом зі своїми заступниками.

Вони повідомили, що будуть виконувати свої обов'язки перед державою до тих пір, поки Зеленський не призначить нових керівників.

За декілька днів до інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського команда Петра Порошенка почала масово подавати у відставку. Це топ-чиновники, міністри і глави оборонних відомств.

Серед них виявилися міністр закордонних справ Павло Клімкін, секретар РНБО Олександр Турчинов, декілька заступників голови Адміністрації президента.

Переглянуто 286 разiв
Категорія: Новини
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому