USD -

28.60 /

28.20

EUR -

34.73 /

34.05

Перем. хмарність

-1°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Середа, 28 жовтня 2020 11:27

У Центральній районній лікарні планують розгорнути додаткові «ковідні» ліжка

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович запропонував розгорнути додаткові ліжка для хворих на COVID – 19 в Центральній районній лікарні.

На цьому очільник міста наголосив під час селекторної наради в ОДА.

За інформацією управління охорони здоров’я міської ради, за останню добу на Кіровоградщині зафіксували ще 43 нових випадків коронавірусу. З них 20 - у Кропивницькому. Одужав від цієї небезпечної хвороби один житель обласного центру. Нині в Центральній міській лікарні, що визначена госпітальною базою для лікування кропивничан із COVID - 19, лікуються 112 пацієнтів. Двоє підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Медики  під час наради наголосили - кількість хворих із COVID – 19 невпинно зростає, а значить медичні заклади повинні бути готовими поступово збільшувати протиковідний ліжковий фонд в госпітальних базах «першої лінії».

- У Центральній міській лікарні Кропивницького 225 ліжок. Щодня кількість хворих зростає і ми бачимо, що потужностей цього лікувального закладу невдовзі може забракнути, - попередив Андрій Райкович. - Тому маємо пропозицію - розглянути можливість розміщення хворих на коронавірус в Центральній районній лікарні, бо зараз вона працює не на повну потужність.

Переглянуто 312 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому