USD -

23.85 /

23.50

EUR -

26.45 /

25.85

Хмарно

-1°C

Кропивницький

Хмарно

Вівторок, 23 липня 2019 09:08

У селищі Добровеличківка умертвили понад 220 свиней

20 липня Добровеличківський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби поінформував про виявлення випадку захворювання на африканську чуму свиней. Географічне положення місця, де був підтверджений спалах на АЧС - селянське-фермерське господарство «Центр», смт Добровеличківка, Добровеличківський район, Кіровоградська область.
У повідомленні йдеться: "Африканська чума свиней – небезпечне вірусне захворювання, яке вражає свиней. Клінічні ознаки – лихоманка, синюшність, крововиливи. Люди не хворіють на АЧС!

У селищі Добровеличківка вже умертвили понад 220 свиней на фермі, де виявили збудник африканської чуми. Про це розповів начальник районної лікарні ветеринарної медицини Анатолій Костенко. Йдеться на сайті UA:Суспільне.

Нагадаємо, у селищі створили шість патрулів. Вони мають на території Добровеличківки та у трикілометровій зоні навколо селища знищити свиней. На в’їздах і виїздах селища організовують блокпости, щоб не допустити подальшого розповсюдження хвороби – розповів голова районної адміністрації Василь Смаглюк.

Переглянуто 220 разiв
Категорія: Новини
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому