USD -

26.80 /

27.10

EUR -

30.25 /

30.75

Кропивницький: -7°C

25.03.2019

Середа, 09 січня 2019 19:49

У Польщі панікують через масовий від'їзд українських заробітчан

Новий німецький міграційний закон відкриває ринок праці для фахівців з третіх країн. Відтак до мільйона українців, які працюють зараз у Польщі, можуть переїхати до Німеччини.

Про це заявив представник польської бізнес-асоціації ZPP Якуб Бінковський, пише Welt.

Роботодавці Польщі вже встигли зробити деякі передбачення.

Згідно з нашим помірним сценарієм, який ми вважаємо реалістичним, 500 тис. українців залишать польський ринок праці. Згідно з нашим негативним сценарієм, – це буде вдвічі більше,
– заявив Бінковський.

Асоціація, яка представляє інтереси понад 50 тисяч підприємств, стурбована міграційним німецьким законодавством. Від’їзд українських заробітчан до Німеччини найбільше відобразиться на економіці Польщі.

За оцінками фахівців, у Польщі проживає майже 2 мільйони українців, більшість з яких є трудовими мігрантами. Розвиток економіки країни дуже залежить від іноземних робітників.

Нещодавно Федеральний уряд Німеччини схвалив законопроект, покликаний полегшити імміграцію іноземних кваліфікованих робітників із країн, що не входять в ЄС. Якщо цей законопроект буде проголосований Бундестагом, він набуде чинності 1 січня 2020 року.

З 20 березня 2018 року з України   виїхало понад 766 тисяч осіб. Більша частина з них — трудові мігранти. Кожні 30 секунд кількість тих, хто виїхав, збільшується на одну людину.


Переглянуто 549 разiв
Категорія: Новини
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно