USD -

26,00 /

26.40

EUR -

28.80 /

29.45

Кропивницький: -7°C

22.05.2019

Вівторок, 06 листопада 2018 15:01

У Кропивницькому звільнили заступника міського голови

Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олександра Грабенка звільнено з посади за порушення присяги посадовця місцевого самоврядування.

Депутати ухвалили це рішення під час сесії міської ради.

За словами міського голови Андрія Райковича, встановлені факти порушення законодавства при укладанні угод на продовження договорів оренди земельних ділянок.

Всі  зібрані матеріали по цій справі будуть передані до правоохоронних органів, - заявив очільник міста.

Начальник відділу з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами міської ради Олександр Шишко надав інформацію про причини  внесення такого проекту рішення до порядку денноuj.

– Були встановлені факти порушення законодавства, при укладанні угоди на продовження договорів оренди земельних ділянок і не укладанні таких угод,  – відзначив Олександр Шишко. – Ми зафіксували порушення посадовцем  присяги посадових осіб  місцевого самоврядування. Питaння земельних ресурсів, aрхітектури, транспорту відтепер курує зaступник міського голови Олексaндр Мосін. Віктора Кухаренка призначено виконуючим обов’язки зaступникa міського голови. Він продовжує контролювати питання житлово – комунального господарства міста Кропивницького.

Переглянуто 182 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини