USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Перем. хмарність

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Четвер, 14 листопада 2019 19:43

У Кропивницькому відбудеться хакатон «Smart Krop» з розробки IT-проектів соціального спрямування.

До участі в турнірі комп’ютерної еліти міста, який відбудеться 7-8 грудня,   запрошуються команди, які мають власні інноваційні проекти, а також ІТ-спеціалісти, дизайнери, студенти, ініціативна молодь та всі, кому цікавий розвиток новітніх технологій міста Кропивницького.

Місце зустрічі - приміщення креативного IT-простору KOWO за адресою: пров. Василівський, 10, поверх 5, м. Кропивницький.

Під час хакатону учасники долучаться до розробки шляхів впровадження IT-проектів, зокрема за такими напрямками:

■ «Securing Schools» – забезпечення можливості за допомогою модельного зображення території міста (електронне відображення з нанесеними територіями обслуговування закладів освіти міста Кропивницького) визначити до якого закладу освіти належить адреса проживання з одночасною реєстрацією (заявою) до зарахування.

■ «Health Services» – надання можливості мешканцям міста отримати інформацію за допомогою інтерактивної карти по галузі охорони здоров’я нашого міста щодо наявного діагностичного обладнання, переліку послуг та можливість вибору комунального закладу для проведення діагностики.

■ «More Effective» – наповнення геоінформаційної системи контентом; пошук нових ідей.

Переможці хакатону отримають подарунки та можливість доопрацювати свій проект і впровадити його в дію!

Реєстрація відкрита до 1 грудня, 23:00, за посиланнямОрганізатори забезпечують харчування учасників. Кількість учасників обмежена. Про результати відбору буде повідомлено 2 грудня на вказану в реєстраційній формі електронну адресу.

Переглянуто 191 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому