USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Сонячно

16°C

Кропивницький

Сонячно

Середа, 07 серпня 2019 18:08

У Кропивницькому у День міста дармового торта більше не буде

Про це повідомляє інформаційний портал ГРОМАДА з посиланням на "УЦ".

21 вересня Кропивницький вибухне фарбами, веселощами, музикою і чудовим настроєм. Підготовка до 265-річчя обласного центру йде повним ходом. Ідей багато, не всі ще затверджені, але про дещо вже можна говорити.

Святкування триватимуть не один день - концентрація заходів припадає на суботу. Козачий острів на три дні буде відданий під фестиваль вуличної їжі, що полюбився кропивничанам, але цього разу він буде називатися "День народження", і його розділять на зони.

У якості довгоочікуваних подарунків місто отримає кілька об'єктів. Це - міст на Полтавській, арка, приймальне відділення лікарні на Валах та будинок на Жадова. Все це буде урочисто відкрито. Планується презентація книги про Кропивницький, порадує око квіткова фортеця на одному з пагорбів Фортечних Валів. Буде організований вело-квест, під час якого велосипедисти їздитимуть історичною частиною міста, виконувати якісь завдання, шукати фрагменти того, що в результаті складеться в єдине ціле.

Сюрпризом поки що залишається ім'я зірки, яка виступить на центральній площі міста. Але музики і до основного концерту буде багато. Муніципальний духовий оркестр виступить з новою програмою і в нових концертних костюмах. Буде представлений новий камерний колектив. Традиційно буде "співати" Театральна площа. Як завжди, живою буде вулиця Дворцова.

Танцювальна столиця порадує танцювальним марафоном. До того ж не виключено, що відбудеться  всеукраїнський чемпіонат з хіп-хопу та брейк-дансу. Обіцяють багато цікавих фотозон.

 

Пиріг обіцяє бути особливим. Фахівці-кондитери отримали завдання розробити кулінарний шедевр у формі символу нашого міста - Фортеці Святої Єлисавети.    

 

 
Фото- Укрінформ
Переглянуто 1692 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому