USD -

25.10 /

25.45

EUR -

27.60 /

28.35

Чисто

14°C

Кропивницький

Чисто

Понеділок, 14 січня 2019 15:42

У Кропивницькому презентували нові тролейбуси з автономним ходом

За словами директора КП «Електротранс» Олександра Луценка, кожен тролейбус вартує 7,5 мільйонів гривень: їх придбали шляхом укладання угод лізингу терміном на 21 місяць із Приватбанком на «Південному машинобудівному заводі» у Дніпрі.

Після того, як «штанги» тролейбуса від’єднуються від контактної мережі, він має ще 20 кілометрів запасу ходу завдяки акумуляторам. За інформацією Олександра Вергуна, тролейбуси мають 24 сидячих місця. Загальна місткість тролейбусів – 106 пасажирів. До того ж, кожен транспортний засіб обладнаний камерами відеоспостереженням. 

Спеціально для роботи на новому транспорті запросили досвідчених водіїв, які пройшли навчання на заводі-виробнику. Маршрути ще не визначили, однак це точно буде не селище Нове – останній місяць показав, що там погано чистять дороги.

Водії, що працюватимуть на тролейбусах пройшли навчання у Дніпрі. Зараз тролейбуси тестують, підлаштовують їх електрообладнання до параметрів контактної мережі. Максимум через місяць вони виїдуть на маршрути.

У свою чергу, Приватбанк висловив готовність і в подальшому підтримати міську владу в питаннях оновлення пасажирського парку.

Орієнтовно тролейбуси їздитимуть по вул Яновського, біля Клинцівського мосту, облсуду.

Переглянуто 468 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому