USD -

24.64 /

24.25

EUR -

26.74 /

26.25

Перем. хмарність

3°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Середа, 04 вересня 2019 20:47

У Кропивницькому готуються до завершальної фази ремонту шляхопроводу по провулку Об’їзному

Дорожники Кропивницького готуються розпочати асфальтування шляхопроводу по провулку Об’їзному у Кропивницькому. Нараду з керівниками підрядних організацій, які будуть виконувати завершальну фазу ремонту мосту, провів безпосередньо на об’єкті заступник міського голови Олександр Мосін  сьогодні, 04 вересня.

- На шляхопроводі, який є однією з найпожвавленіших транспортних магістралей Кропивницького, вже повністю виконані ремонтні роботи на силових конструкціях, облаштована дренажна система, встановлене нове захисне огородження, - відзначив Олександр Мосін. – На черзі проведення чистового асфальтування дорожнього покриття і тротуару із заміною бордюрного каменю. Новий асфальт буде укладений не тільки на мосту, а й на ділянках по шістдесят метрів дороги обабіч шляхопроводу.

Проектно-кошторисна документація завершальних робіт сьогодні проходить експертизу в  Києві, але не варто гаяти час, переконаний Олександр Мосін. Під час наради він доручив керівникам підрядних організацій скласти технологічну карту виконання робіт, щоб знати, як і коли перекривати рух транспорту через міст, як і де замовлятиметься асфальто-бетонна суміш, а її необхідно близько 300  тонн.

Переглянуто 510 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому