USD -

25.60 /

26,00

EUR -

28.45 /

29.10

Хмарно

27°C

Кропивницький

Хмарно

Вівторок, 11 червня 2019 12:46

У Кропивницькому атовець відкрив унікальну міні-кав’ярню

Започаткування власної справи дає змогу не лише фінансово забезпечувати власне життя, а й здійснити свої задуми та мрії. Допомога охочим безробітним громадянам, у т. ч. з числа демобілізованих військовослужбовців, започаткувати власний бізнес є одним із першочергових завдань у роботі центрів зайнятості.

На початку 2019 року до Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернувся 24-річний Віталій Мартишевський, учасник АТО/ООС. Чоловік не мав професійного досвіду, окрім проходження військової служби за контрактом. Взявши участь у засіданні клубу для молоді та відвідавши семінар «Як розпочати свій бізнес», Віталій пройшов профдіагностичне тестування та визначив для себе шлях професійної адаптації – започаткування власну справу. Порадившись з родиною, вирішив спробувати. І вже у травні поточного на засіданні комісії по підприємницькій діяльності був представлений цікавий бізнес-план щодо створення міні-кав’ярні «Чао-Какао» у Кропивницькому.

«Концепція кав'ярні «Чао-Какао» представляється в такому вигляді, коли відвідувачеві пропонують кілька сортів кави та кондитерські вироби на вибір. Наші напої високої якості і зварені за оригінальною рецептурою. Найважливішою перевагою «Чао-Какао» над іншими схожими бізнес-проектами є унікальна, серед кав’ярень міста, послуга доставки кави в офіс», – розповів під час захисту бізнес-плану В. Мартишевський.

Сьогодні ця затишна міні-кав’ярня вже гостинно приймає своїх перших відвідувачів за адресою вул. Євгена Чикаленка, 7 (Бізнес-центр «Ельворті», 1 поверх), а молодий підприємець має амбітні плани щодо відкриття мережі аналогічних закладів у інших районах міста.

Переглянуто 495 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому