USD -

28.05 /

27.65

EUR -

34.25 /

33.65

Перем. хмарність

5°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Середа, 21 листопада 2018 22:06

Тур «Ті, що вражають» завітав до Кропивницького (ВІДЕО)

Зустріч кропивничан із командою туру «Ті, що вражають» відбулась у актовій залі ЦДПУ ім. В. Винниченка.  Мотивуючі промови зіркових журналістів зі сцени мали на меті привернути увагу містян до проблем людей з інвалідністю, а українців в цілому -  на створення сучасних, зручних та доступних міст.

Розповсюджений міф про те, що доступний простір потрібен лише людям з інвалідністю, зі сцени розвінчав телеведучий Святослав Грінчук,: «Насправді до так званих маломобільних груп також входять люди з тимчасовими травмами, мами із візочками, літні люди. Це близько 60% населення нашої країни. І майже кожен з нас хоча б раз у житті потрапляв до такої маломобільної групи».

Два роки тому команда ТСН вже їздила по Україні з надихаючими історіями. Втім неочікувано для команди, телевізійники самі надихнулася історіями людей, прикутих до інвалідного візочка.

«У сучасному світі індивідуалісти програють. Але, якщо навколо ідеї згуртовується велика команда, яка в неї вірить, реалізувати проект стає набагато легше», - переконана ведуча новин ТСН Юлія Бориско.

За іронією долі захід, який мав на меті привернути увагу до проблем людей з особливими потребами проходив на другому поверсі вишу, тож аби стати його учасником треба було подолати 47 сходинок – без сторонньої допомоги людям на візку не обійтися.

Аби краще зрозуміти проблеми людей з особливими потребами  в фойє  організували інтерактивні зони.

 

Одягнувши спеціальний шолом, кожен охочий  міг  прогулятися у темряві, а ще - спробувати самостійно здолати шлях на візку від колії на залізничному вокзалі до зупинки громадського транспорту. Таким чином, творці проекту хотіли звернути увагу на недосконалу ситуацію із доступністю українських міст – відсутність навігації, незручність пандусів, несправність ліфтів та закликати до толерантного ставлення до людей з інвалідністю.

Вражена молодь зізнавалась: раніше не замислювалися, з якими перепонами щодня стикаються люди у візках.

Кропивницький – це третє місто з п’яти запланованих, куди завітала зіркова команда. Мотивуючі  спікери вже побували у Рівному та Краматорську. Попереду – Харків та Львів.

Переглянуто 1100 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(2 Голосів)

Media

  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини

Error: No articles to display

Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому