USD -

27.05 /

26.65

EUR -

29.95 /

29.40

Хмарно

20°C

Кропивницький

Хмарно

Середа, 15 травня 2019 23:31

Спецінспекція Кропивницького повернула будівельний непотріб під ворота його власнику

Сьогодні, 15 червня, інспекція створила прецедент,  висипавши з вантажівки ЗІЛ будівельний непотріб під ворота його власнику.

Реально набридло “свинство” та нахабство окремих громадян. Вирішив не “вмовляти” у фейсбуці і не рахувати смітники, що лише збільшуються через низькі штрафи та реально низьку культуру частини мешканців. Висипаєте будівельне сміття у контейнери для побутових відходів - отримаєте його назад!!! Звалюєте побутове сміття, будівельні та інші відходи у лісопаркових зонах - буде те ж саме. Сміття повертатиметься до його власника. Може так дійде, що "свинячити" в місті в якому ми всі живемо - не потрібно! …”, – пояснює радикальні заходи стосовно порушників благоустрою начальник спецінспекції Андрій Максюта. – “Може, прибравши його своїми руками, порушник зрозуміє ціну праці двірника,  працівника комунального підприємства та прибиральника! У першого під воротами розвантажився автомобіль ЗІЛ зі сміттям”.

Нещодавно  ТОВ “Екостайл” попереджало, що всі контейнери  підприємства призначені тільки для побутових відходів. Сучасні автомобілі обладнані спеціальними автоматичними маніпуляторами, що піднімають не більше 200 кг. Більша вага контейнерів призводить до поломки, дороговартісного ремонту, і як наслідок – можливих збоїв у подальших графіках вивезення сміття в місті. Вивезення великогабаритного сміття – окрема послуга ТОВ “Екостайл”, що здійснюється іншими автомобілями за окрему плату.

Переглянуто 687 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому