USD -

28.25 /

27.85

EUR -

33.45 /

32.85

Перем. хмарність

5°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Понеділок, 14 вересня 2020 16:50

Пасажирський транспорт на День міста у Кропивницькому курсуватиме довше

Сьогодні, 14 вересня, під час апаратної наради, міський голова Андрій Райкович звернувся до працівників патрульної поліції з проханням під час святкування Дня міста не просто забезпечити контроль громадського порядку, а виконати посилену охорону всіх об'єктів, де відбуватимуться заходи та буде багато містян.

- Прошу бути максимально уважними і готовими попередити будь-які провокації. Ми разом повинні убезпечити місто від таких небезпек, - висловив переконання міський голова

Андрій Райкович також поставив завдання управлінню транспорту та зв'язку міської ради заздалегідь повідомити кропивничанам, про графіки перекриття автомобільного руху деякими вулицями Кропивницького у зв’язку із проведенням святкових заходів у суботу, 19 вересня.

- Оргкомітет повинен узгодити з поліцією всі ці питання і завчасно проінформувати містян, - акцентував очільник міста. - Також переконливо прошу забезпечити роботу автобусів і тролейбусів КП “Електротранс” та маршрутних таксі таким чином, щоб люди після 22-ї години змогли дістатися в усі, підкреслюю, в усі райони міста.

Ще одне звернення від очільника міста було спрямоване до керівників Кропивницького ВКГ та КП "Теплоенергетик" - у святкові вихідні забезпечити посилені чергові бригади, аби мати змогу оперативно реагувати на будь-які виклики.

Переглянуто 488 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому