USD -

25.60 /

26,00

EUR -

28.45 /

29.10

Хмарно

27°C

Кропивницький

Хмарно

Середа, 02 січня 2019 15:55

Незвичне хобі: кропивничанка має унікальну колекцію слонів (ВІДЕО)

Незвичне хобі має президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко. Жінка колекціонує фігурки слоників. В її колекції їх вже близько 800.

 - Я знаю, що слони – це моє. Слон – це впевненість, захист, любов і сила. Іншими словами, у слона є всі характеристики керівника, - переконана президент Торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

Про своїх слоненят  пані Ірино може розповідати годинами. Кожна фігурка  для неї -  безцінний витвір мистецтва: подарований, або куплений і привезений з найвіддаленіших куточків нашої планети.

А розпочиналась легендарна колекція з типової  підставки для квітів у вигляді слона. Її Ірина купили на Одеському ринку 13 років тому.

Наразі у колекції Ірини 800 символів вірності, сили та мудрості. Вони виконані з мармуру, дерева, каменю, металу, бурштину, фарфору, шкіри,  кришталю, слонової кістки, а ще є із солі, є  плюшеві і навіть із пап’є-маше -  паперового слоненятка  подарувала донька і він є найдорожчим в колекції, принаймні для колекціонерки.

Пристрасне захоплення слонами розділяють родичі Ірини , а ще близькі, друзі, ділові партнери та й взагалі всі, хто хоч раз заходив до робочого кабінету президента регіональної торгово-промислової палати.

Саме тут зберігаються близько півтисячі слонів – вони всюди: на столі, на стінах, в шафах  і навіть в кріслі. А от решта , 300 слонів, чекають вже на господарку вдома.

– До Торгово-промислової палати  нещодавно приїздили представники з Сінгапуру. І вже через місяць я отримала посилку ось з такими двома слонами. Їм так сподобалася  моя колекція. Тепер у мене є слони і з Сінгапуру, - додає колекціонерка.

Загалом, географія «вухатих та носатих» дуже велика, адже кожен – це окрема історія з життя.

Тож, аби не заплутатися в такому розмаїтті слонів, креативні підлеглі подарували Ірині на День народження спеціальний каталог, який вміщує в себе всю її колекцію.

– У 2018 році, 10 листопада, у свій День народження я отримала унікальний каталог, який вміщує всю мою колекцію. Альбом може трансформуватися – сюди можна вставити додаткові аркуші, на яких будуть зображені мої майбутні експонати, - розповідає Ірина.

Унікальна колекція Ірини з легкістю могла б потрапити до Книги рекордів України, якби про колекцію хоча б знали.

Та для жінки – її захоплення – це щось особисте, рідне і точно не на загал.

Дякуємо  Ірині Саєнко за довіру та бажаємо побільше унікальних експонатів.

 

Переглянуто 1098 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(7 Голосів)

Media

  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому