USD -

28.25 /

27.85

EUR -

33.45 /

32.85

Сонячно

12°C

Кропивницький

Сонячно

П'ятниця, 24 січня 2020 10:55

На площі Героїв Майдану кропивничани протестують проти підвищення тарифу на воду

У Кропивницькому сьогодні, 24 січня, активісти політичної партії "Ліва опозиція" вийшли на акцію протесту проти підвищення тарифів на воду, передає інформаційний портал ГРОМАДА

Пікет, на якому зібралося близько півсотні активістів, відбувся під стінами Кіровоградської ОДА.

Учасники тримали в руках плакати з гаслами "Зупинемо разом тарифне свавілля", " Рятуйте від тарифної кабали ОКВП Дніпро-Кіровоград", Ні- росту тарифу на воду".

Нагадаємо, Національною комісією з питань регулювання енергетики та комунальних тарифів (НКРЕКП) оприлюднений проєкт постанови, згідно якому тариф на водопостачання та водовідведення для Кропивницького та області пропонується встановити на рівні 37,14 грн. за кубометр.

Згідно поясненням  гендиректора обласного комунально-виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика, на ціну послуг очолюваного ним підприємства впливає необхідність очистки поверхневої води, перекачки трьома підйомами до Кропивницького та довжина водоводу у 120 кілометрів.

В ОКВП "Дніпpо-Кіpовогpад" повідомили, що таpиф на вoду в Кpoпивницькoму мoже зpoсти вже з лютoгo.

Учасники заходу зібрали підписи проти підвищення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення, які направлять Президенту України у Київ.

Переглянуто 673 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(3 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому