USD -

26,00 /

26.40

EUR -

28.80 /

29.45

Кропивницький: -7°C

22.05.2019

Середа, 14 листопада 2018 21:19

На Кіровоградщині безкоштовно встановлюють споживачам сучасні електролічильники

Протягом 2018 року в рамках інвестиційної програми ПрАТ «Кіровоградобленерго» безкоштовно встановлять споживачам більше 16 тисяч найсучасніших приладів обліку.

Про це йдеться на сайті ПрАТ "Кіровоградобленерго"

 «Лічільники нададуть змогу споживачам використовувати електроенергію за зонами доби. Це – можливість суттєво економити, перевівши використання частини електроприладів на нічний режим роботи», повідомив прес-секретар підприємства Сергій Богомільчук.

Крім того, прилади дозволять енергокомпанії дистанційно знімати показники, відключати боржників і відновлювати електропостачання після оплати боргу, а споживачі, у свою чергу, зможуть краще контролювати рівень оплати – про наявність заборгованості їх повідомить табло лічильника. Окрім цього, прилади обладнані багатоступеневим захистом від стороннього втручання у їхню роботу.

Щоб перейти до диференційованого за періодами часу обліку електроенергії, споживачу просто необхідно за фактом встановлення такого лічильника звернутися з відповідною заявою до району електричних мереж за місцем проживання.

Встановити такі прилади обліку цьогоріч запланували у Голованівському, Олександрійському, Добровеличківському, Маловисківському та Новомиргородському районах, а також у Кропивницькому.

В обласному центрі роботи знаходяться на завершальному етапі. Нові лічильники вже встановили в багатоповерхівках за адресами: вулиці Героїв України, 10, Пацаєва, 14, корп. 1, Андріївська, 16, Вокзальна, 33, проспект Перемоги, 8, корп. 1.

Найближчим часом лічильники з’являться у домівках жителів кількох вулиць приватної забудови у районах Ковалівка та Стара Балашівка.

 

Переглянуто 448 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини