USD -

23.85 /

23.50

EUR -

26.45 /

25.85

Хмарно

-1°C

Кропивницький

Хмарно

Четвер, 06 грудня 2018 16:03

Кропивничан запрошують на міжнародний семінар з Айкідо

Федерація Айкідо та Будо м. Кропивницького в межах реалізації свого проекту Samurai Martial ArtClub вчетверте організовує міжнародний семінар з айкідо.

Семінар проводитиме засновник та технічний директор Євразійської Організації Айкідо — Нєбі Вурал Сенсей— людина-легенда, один із найкращих учнів НобуйошіТамураШихана (учня засновника айкідо).

Кількість учнів Небі Сенсея перевищує 2000: від 6 Кю до 6 Дана. Він проводить семінари по всьому світові, займається підготовкою поліцейських, виконує роль технічного радника айкідо у багатьох країнах світу, готує інструкторів із айкідо. У рамках триденного семінару НєбіВуралСенсей проведе чотири тренування, на яких будуть присутні гості з усієї України (зокрема, із Києва, Запоріжжя, Херсона, Мелітополя, Дніпропетровська та інших міст). Крім того, очікуються делегації із Туреччини та Франції. Разом із НєбіВураломСенсеєм приїжджає його учень — СелатдінДорукоглуСенсей (6 Дан Айкідо, 6 Дан Дзюдо, майстер по BJJ та Кікбоксу), колишній тренер збірної Туреччиниіз Дзюдо, інструктор силових структур.

 Захід проводитиметься у приміщенні Центральноукраїнського національного технічного університету (проспект Університетський, 1) та розпочнеться 7 грудня о 19.00.

 Це буде дійсно визначна подія для нашого міста!

Переглянуто 121 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(3 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому