USD -

27.86 /

27.45

EUR -

33.01 /

32.35

Сонячно

31°C

Кропивницький

Сонячно

Понеділок, 20 липня 2020 22:10

Колишній начальник Служби автодоріг Кіровоградщини через суд хоче поновитися на посаді

Олексій Царенко, який до травня цього року керував обласною Службою автодоріг (САД – авт.), оскаржує своє звільнення та дисциплінарне стягнення.

 

Про це повідомляє інформаційний портал ГРОМАДА з посиланням на Центр медіарозслідувань «Прозоро».

 

 Колишній посадовець позивається до Державного підприємства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області. Він вимагає визнати незаконним та скасувати наказ про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Розгляд справи призначено на 28 липня. Про це йдеться в ухвалі Голосіївського районного суду Києва від 12 травня.

Окрім цього Царенко подав позов до Державного агентства автомобільних доріг України про визнання незаконним та скасування дисциплінарного стягнення.

 

Контекст:

 

Царенка було звільнено у період оголошення тендерів на ремонт доріг в області. Як писало видання «НАШІ ГРОШІ», 14 оголошених при Царенку тендерів нове керівництво САД скасувало та об’єднало, таким чином укрупнивши ділянки доріг, що мали ремонтуватись. Це обмежило конкуренцію підрядників на торгах.

 

Колишні підлеглі Царенка зібрали комісію з антикорупційних ризиків і навіть направили Президенту України скаргу на нового начальника Ігоря Вишенського.


В Укравтодорі наполягають, що новий керівник правомірно розпорядився об’єднати роздрібнені тендери. Розслідувачі й експерти ж наполягають – укрупнивши ділянки до очікуваної вартості в півмільярда гривень в одній закупівлі, Укравтодор відразу відсіяв майже весь ринок, що несе корупційні загрози, а відтак переплати.

Переглянуто 291 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому