USD -

28.60 /

28.20

EUR -

34.73 /

34.05

Перем. хмарність

-1°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Четвер, 19 листопада 2020 12:48

Гірники Новокостянтинівської шахти відмовилися спускатися в забій

Гірники Новокостянтинівської шахти відмовилися спускатися в забій. Повідомляє інформаційний портал ГРОМАДА з посиланням на сайт CBN.

Причиною такої акції стали борги перед шахтарями державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», якому в свою чергу заборгувала держава.

«Керівники профспілок усіх майданчиків ДП “Схід ГЗК” готові підтримати вимоги своїх колег. Бо така ситуація призведе до колапсу в усій атомній галузі», — розповів голова профспілкового комітету Інгульскої шахти Михайло Мельник.

За його словами, через несплату за видобуту продукцію накопичилися значні борги перед шахтарями, працівниками поверхні, найманою охороною тощо на всіх підприємствах, що входять до складу ДП «Схід ГЗК». Також зростає заборгованість по оплаті комунальних послуг та податків.

Рішенням голів профспілкових комітетів усіх майданчиків державного підприємства «Схід ГЗК» головам Кіровоградської та Дніпропетровської обласних рад, Кабінету міністрів та у Міністерство енергетики направлено листа з проханням негайно втрутитись у ситуацію.

 

Переглянуто 134 разiв
Категорія: Кропивницький
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому