USD -

24.30 /

24.00

EUR -

26.90 /

26.40

Сильна хмарність

5°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Середа, 24 квітня 2019 09:56

ДЛЯ БІБЛІОТЕК ПЕРВОЗВАНІВСЬКОЇ ОТГ ПРИДБАЛИ БІЛЬШЕ 200 КНИГ

На території Первозванівської ОТГ нині працює чотири бібліотеки, які обслуговують більше 5 тисяч населення громади. Усю мережу «дооб’єднавчого періоду» не просто збережено, вона розвивається і осучаснюється -  повідомляє інформаційний портал ГРОМАДА з посиланням на сайт Кропивницький UA. 

З  початку року  бібліотеками Первозванівської ОТГ за кошти, виділені з бюджету сільської ради, придбано 223 книги на загальну суму 18 803 гривні.  Відтепер у бібліотеках громади є останні новинки від Ірен Забужко, Сергія Жадана, Юрія Андруховича, фентезі з світових  бестселерів.

«При закупівлі книг враховувалися різноманітні смаки всіх користувачів бібліотек :цікаве для себе знайдуть любителі детективів, жіночих романів, поціновувачі сучасної української літератури. Особливу увагу під час відбору книг бібліотекари приділили дитячій літературі та творам сучасних письменників, які вивчаються за шкільною програмою, а також рекомендовані для прочитання учасникам Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія"», – говорить бібліотекар Первозваніської сільської бібліотеки Ольга Веремейко.  

Оскільки бібліотеки на даному етапі це не лише книги, а перед усім сучасні інформаційні центри, для Калинівської бібліотеки за кошти громади  було придбано також ноутбук та принтер на суму 11 тисяч гривень.

За підсумками першого року існування в умовах децентралізаційної реформи  усі бібліотеки громади відчули суттєву підтримку з боку місцевої влади.  Наприклад, у Федорівський бібліотеці  до створення громади, елементарно,  не було світла.  У Спеповому  в бібліотеці не було тепла. Нині ці недоліки виправлено, більше того,  всі бібліотеки Первозванівської ОТГ забезпечені комп’ютерною технікою та інтернетом.

 

Переглянуто 257 разiв
Категорія: Новини
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому