USD -

27.86 /

27.45

EUR -

33.01 /

32.35

Сонячно

33°C

Кропивницький

Сонячно

Середа, 11 липня 2018 14:19

ЗМІНЕНО ПРАВИЛА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ У МАСИВАХ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ВР прийняла закон, який розширює права землекористувачів

Землекористувач, який використовує значну частину земель масиву, зможе орендувати землі під польовими дорогами за умови встановлення сервітутів для доступу до інших земельних ділянок масиву. Орендарі зможуть не погоджувати з орендодавцем надання в суборенду ділянок, розташованих у масиві, орендарю іншої ділянки у тому ж масиві, при цьому залишаючись відповідальним за виконання договору оренди.

Землекористувач, який використовує істотну частину земель масиву (75 % від загальної площі), зможе одержати в оренду інші землі масиву із наданням їх власникам (орендарям) у суборенду рівноцінних ділянок у тому ж масиві. У разі відмови власників - договір оренди укладається за рішенням суду.

Документ закріплює правило, за яким умови договорів суборенди, мають бути не гіршими, ніж умови оренди.

Фізичні та юрособи зможуть орендувати земельні ділянки під лісосмугами та іншими захисними насадженнями без проведення земельних торгів, але за умови збереження, відновлення та утримання насаджень.

Крім того, землекористувачу відшкодують витрати на зрошення сільськогосподарських земель, які належать йому на праві власності або передані йому в користування та становлять не менше 75 % масиву.

Відповідний закон (проект № 6049-д) прийнято 10.07.2018.

За матеріалами ресурсу ligazakon.net

Редакція газети "ГРОМАДА"

Переглянуто 2675 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому