USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Сонячно

23°C

Кропивницький

Сонячно

Понеділок, 13 серпня 2018 10:50

СЕРГІЙ ТАРОВИК: ЧАС РОСТИ СВІДОМОСТІ ЛЮДЕЙ Рекомендовано

Різноплановість прогнозів підтверджує ризиковий характер аграрного бізнесу. Важливо відзначити не просто наявність опадів, а їх наявність у потрібні фази вегетації сільськогосподарських культур. Про цьогорічний економічний та політичний прогноз наша розмова з відомим сільгоспвиробником та головою Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України Сергієм Таровиком.

Сергію Петровичу, сьогодні людей хвилює, що нам чекати цієї осені. Чи подорожчають продукти харчування ?

Не секрет, що аграрний бізнес залежить від примх природи – то спека, то дощі... Ми через аномальну посуху зібрали менший урожай ніж торік. На жаль, дощі запізнилися і вже не зміг істотно вплинути на урожайність зернових. Тому прогнозовано відбудеться подорожчання хліба, борошна та макаронних виробів, але це подорожчання пов'язане не тільки з урожайністю, а ще, в більшій мірі, через подорожчання енергоносіїв, дизпалива та цін на добрива,засобів захисту рослин, орендної плати за землю, а більше всього - через недолугу податкову політику влади.

Ми сьогодні експортуємо сировину. Розвивати ж переробну промисловість фермери не мають можливості через незбалансовану податкову та кредитну політику, яка нав'язана зверху.

А що дасть Україні розвиток переробної промисловості і як цього досягти?

Це дуже просто - переробна промисловість дасть можливість створювати конкурентну, якісну аграрну продукцію, з більш дешевими цінами на продукти харчування ,створити додаткові робочі місця та достойні заробітні плати, знизити рівень безробіття та припинити хвилю еміграції молоді у пошуках кращої долі. Для цього справді потрібно дуже мало – прості, зрозумілі правила гри для кожного виробника, а не тільки для «кумів та братів», розумна податкова політика, гарантування права власності, доступ до фінансових ресурсів та умови для залучення інноваційних технологій. Вирішити все це можна дуже просто – потрібна політична воля і бажання змінити життя українців на краще.

Найобразливіше те, що Україна має такі можливості, наші чорноземи – це подарунок від Бога - що не посадиш на цій землі, все виросте і дасть врожай. Наша держава може годувати половину світу, а ми стоїмо на місці і розказуємо з протягнутою рукою для закордонних кредиторів про успіх наших міфічних 145 реформ, про котрі здогадуються тільки мабуть можновладці, бо всі гроші від цих «горе – реформ» вже осіли в їх кишенях - десь по офшорах.

Аграрна партія наразі має стратегію розвитку держави?

В Аграрній партії опрацьовано всі законопроекти щодо фінансового забезпечення, страхових інструментів, прозорого будівництва переробних заводів у нашій державі для створення нових робочих місць.

Ми нині чітко бачимо і знаємо, що можемо створити за короткий час близько

3-х мільйонів робочих місць з високими заробітними платами. Ми добре розуміємо, що поки ми плідно працювали, будували економіку держави, до законодавчої влади прийшли пройдисвіти, які через політичну корупцію створили в Україні олігархічну модель, яка подібно раковій пухлині паразитує на бюджеті державі, висмоктує останні кошти з людей.

Це треба зупиняти, бо немає так званих державних коштів, а є кошти платників податків і всі ми вправі знати, куди зникають так тяжко зароблені нами гроші.

Водночас, ми добре розуміємо, що через популістські лозунги до влади прийти неможливо – треба змінювати свідомість українців, щоб вони ніколи не голосували за гроші та гречку. Зараз настав ЧАС РОСТИ – рости свідомості

виборців, щоб до влади привести насправді чесних і професійних людей.

 

Редакція газети «ГРОМАДА»

Переглянуто 841 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому