USD -

27.25 /

26.80

EUR -

30.70 /

30.00

Сонячно

16°C

Кропивницький

Сонячно

Вівторок, 09 липня 2019 13:09

Рейтинг політичних сил Кіровоградщини - 9 липня 2019 року

Як і обіцяли, публікуємо результати анонімного опитування рейтингу партій на Кіровоградщині до парламентських виборів, які відбудуться 21 липня 2019 року, зроблені FACEBOOK-ресурсом "Кіровоградщина - ОКРУГ 100".

Чесно кажучи для нас результати достатньо неочікувані. Як бачимо з результатів, поки що не достукались до свого виборця на Кіровоградщині такі політичні сили як: ПП ВО "Свобода", ПП "Незалежність", ПП "Радикальна партія Олега Ляшка", ПП "Соціальна Справедливість", ПП "Українська стратегія Гройсмана", ПП "Об'єднання "САМОПОМІЧ", ПП "ВО "ФАКЕЛ", ПП "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ", ПП "ПАТРІОТ", ПП "СИЛА І ЧЕСТЬ", ПП "СИЛА ПРАВА".

За даними результатами можна зробити деякі висновки. По-перше, деякі партії на Кіровоградщині станом на 9 липня 2019 року ще не ввійшли в активну фазу передвиборчої агітації, а тому маловідомі жителям. По-друге, суспільство втратило запит на партії, які уособлюють особистість їх лідера, наприклад ПП "Українська стратегія Гройсмана", ПП ВО "Свобода", ПП "Радикальна партія Олега Ляшка", ПП "Об'єднання "САМОПОМІЧ", ПП "СИЛА І ЧЕСТЬ". Хоча, на нашу думку, наприклад політична партія "СИЛА І ЧЕСТЬ" мала цілковиту можливість ввійти в рейтингову таблицю з конкурентним показником, дякуючи рейтингу її лідера, який достойно представив себе у президентських перегонах.

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ КІРОВОГРАДЩИНИ:

Варто звернути увагу на політичні сили: Політична партія "Опозиційна платформа - ЗА ЖИТТЯ", Політична партія "Сила Людей", Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Політична партія "Опозиційний Блок". Це категорія партій, які отримали від 1 до 2,1 % політичних симпатій виборців. Особливість цього переліку партій полягає в тому - що ці гравці на політичному полі вже далеко не молоді, достатньо впізнавані виборцю і мають своїх прихильників на Кіровоградщині. Вірогідно, що активної передвиборчої агітації ці партії ще не встигли забезпечити, а тому мають такий результат.

Учасники політичних перегонів - Політична партія "ГОЛОС", "Партія ШАРІЯ", "Європейська Солідарність" стоять на сходинку вище у рейтингах на Кіровоградщині і запросто в силах переступити поріг Верховної Ради, подолавши 5,0 % бар'єр. По-перше, це партії нової концепції і нового підходу до політики. Якщо взяти партію "Європейська Солідарність" - то можна говорити про те, що ця політсила є повністю ребрендинговою як з точки зору ідеології, так і з точки зору агітаційного підходу. По-друге, ці партії розпочали свою активність у загальноукраїнському медіа просторі і активно працюють на місцях.

Лідерами списку Кіровоградщини є політична партія "Слуга Народу", та як не дивно, "АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ". Ці партії мають дотичні програмні цілі, навіть у мас-медіа прозвучала теза про готовність АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ об'єднатись із СЛУГОЮ НАРОДУ у коаліцію.

Схожість цих політсил також у тому, що вони обидві йдуть на вибори вперше, обидві об'єднують у своїй структурі людей всім відомих і публічних, але далеких від великої політики, а також людей з новими обличчями і новими поглядами.

Принципова відмінність політичної думки цих партій полягає у тому, що АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ окреслила свій чіткий електоральний сегмент - це люди з села, люди, яким проблеми села не байдужі та агровиробники. Політична ж сила "СЛУГА НАРОДУ" прагне знайти виборця на всій території України - від сходу до заходу і на нашу думку, більше орієнтована на молоде покоління, якому намагаються пояснити, що країні потрібні політично молоді і амбітні обличчя.

Наголошуємо, це результати анонімного інтернет-голосування, зроблені в рамках проекту Кіровоградщина - округ 100, вони не є офіційними і вони можуть містити похибку. Якщо ви підтримуєте політичну силу, яка не ввійшла до рейтингу, не зліться, а приймайте участь у наших наступних опитуваннях. Всього згодились пройти опитування близько півтори тисячі респондентів з Кіровоградщини.

Переглянуто 1205 разiв
Оцініть матеріал
(9 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини
Всі новини
Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому