USD -

27.95 /

27.55

EUR -

33.75 /

33.15

Сонячно

6°C

Кропивницький

Сонячно

Вівторок, 10 листопада 2020 15:50

Обігрівач Венеція ПКК-700: переваги та характеристики

Житло людини завжди асоціювалося з теплом. Як душевним, так і фізичним. Перше залежало від стосунків у сім'ї. Друге забезпечував вогонь, а пізніше — різні системи обігріву. В останні десятиліття найпоширенішим з них стало централізоване опалення.

Однак сьогодні, з різних причин, воно перестало відповідати покладеним на нього завданням і технологічно застаріло. На зміну йому все частіше приходить обладнання для автономного опалення, представником якого є і інфрачервоний обігрівач Венеція ПКК-700.

Чому люди відмовляються від централізованого опалення?

Причин відмови від ще радянських систем централізованого постачання тепла досить багато.

Основними з них слід назвати:

  1. Жорстку прив'язку до сезону, не завжди збігається з реальною потребою в обігріві.
  2. Неможливість контролювати рівень тепла, що надходить із зовнішнього джерела.
  3. Зношеність теплових мереж і обладнання, що призводять до частих аварій.
  4. Залежність від тарифів на газ і його транспортування, чесне ринкове формування яких в Україні багатьма ставиться під сумнів.

«Масла у вогонь» підлило і нещодавнє введення цілорічної оплати за транспортування газу, а також знову почалося різке подорожчання «блакитного палива». Зокрема, пакет «місячний» від НАК «Нафтогаз» з вересня 2020 року зріс відразу на 45%, до 4,7 грн. / М3 без ПДВ. З огляду на те, що «зимові» розцінки традиційно вище «літніх», перехід на автономне економічне опалення електрикою все більшої кількості домогосподарств цілком логічне явище.

Які головні переваги має обігрівач Венеція ПКК-700?

Навіть в порівнянні з іншими системами автономного опалення обігрівачі Венеція ПКК-700 мають ряд істотних переваг.

1. Інфрачервоний спосіб обігріву.

Особливість поширення ІК випромінювання полягає в нагріванні не повітря, а щільних предметів, включаючи поверхню людського тіла. Це створює суб'єктивне відчуття «надлишкового тепла», яке досягається при менших витратах електроенергії.

Крім того, в джерело вторинного випромінювання перетворюються стіни і меблі, забезпечуючи більш рівномірний нагрів приміщення. Нарешті, фотони цієї довжини хвилі згубні для всіх типів мікроорганізмів. Саме тому інфрачервоні випромінювачі називають біологічно активними.

2. Конвекція від керамічних панелей.

Передня і подвійні задні нагрівальні плити Венеції ПКК-700 виготовлені з кераміки. Тепловіддача цього природного матеріалу триваліша, ніж у металів. З цієї причини тепло поширюється рівномірно, а включення приладу відбувається рідше.

3. Наявність вбудованого терморегулятора.

Простий і зручний у використанні терморегулятор дозволяє вибрати оптимальний температурний режим для кожного приміщення окремо. Цим він вигідно відрізняється від центрального і автономного газового опалення.

4. Споживання електроенергії.

У моделі Венеції ПКК-700 споживання електроенергії на 30-40% нижче, ніж у будь-яких інших систем автономного обігріву аналогічної потужності. Це дозволяє істотно економити на оплаті рахунків без шкоди для температурного комфорту.

Інші переваги та технічні характеристики

Інфрачервоний обігрівач практично не вимагає догляду і може встановлюватися в будь-якому місці - як стаціонарно, на стіні, так і мобільно, з можливістю перенесення. Ця модель повністю безпечна для дітей.

При складанні використовуються якісні і довговічні матеріали, тому практичний термін служби обігрівача складає від 20 років і більше, з 5-річною гарантією від виробника. 

Потужність 700 ват
Ефективна площа обігріву близько 14м2 в якості основного опалення і 18м2 - допоміжного
Управління терморегулятор механічного типу
Висота / ширина / товщина 600х600х55 мм
Температура поверхні панелей 90 ± 5 ° C
Маса 18 кг
Електроживлення 220V
Рівень шуму безшумний
Виробник Україна
Бренд Venecia

Замовити керамічний ІК-обігрівач Венеція ПКК-700 нескладно — достатньо оформити заявку на сайті або зателефонувати за телефоном «гарячої лінії». На будь-які додаткові питання Вам дадуть вичерпні відповіді наші консультанти.

Переглянуто 301 разiв
Оцініть матеріал
(1 Голос)
Більше в цій категорії: Сімейне фермерське господарство
  1. Новини
  2. Популярно
Всі новини

Error: No articles to display

Сучасна бізнес література
Зовнішня реклама в Кропивницькому